Κύπελλο ΕΠΣΦ: Αετός Λιδωρικίου - Αναγέννηση Βουνιχώρας | 3-3 (5-3 παρ.)

Ο Αετός Λιδωρικίου χρειάστηκε την παράταση για να κάμψει την αντίσταση της Βουνιχώρας που έπαιζε από το 39’ με εννέα παίκτες. Ο Αετός προηγήθηκε στο 63’ με 3-1 αλλά η Βουνιχώρα υπερέβαλε τον εαυτό της και σε δύο λεπτά ισοφάρισε. Στην παράταση δεν άντεξε και στα τελευταία λεπτά της παράτασης δέχτηκε δύο γκολ και αποκλείστηκε. Στο 10’ ο Υφαντής με σουτ σημείωσε το 1-0. Στο 21’ ο Κοτονιάς με κεφαλιά ισοφάρισε σε 1-1. Στο 31’ αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη κάρτα ο Κ. Κατσικώστας από τη Βουνιχώρα. Στο 34’ ο Στ. Γεωργουσόπουλος εκτέλεσε πεναλτυ και έκανε το 2-1. Στο 39’ αποβλήθηκε με κόκκινη κάρτα ο Ε. Βασιλόπουλος γιατί έβρισε τα Θεία. Στο 63’ ο Θεοχάρης με σουτ σημείωσε το 3-1. Ο Καρατζόγλης στο 65’ μείωσε σε 3-2 και στο 67’ ο Πατάκας με κεφαλιά ισοφάρισε σε 3-3. Στο 112’ ο Πανοβασίλης έδωσε το προβάδισμα 4-3 και στο 116’ ο Λ. Φωτόπουλος στην πρώτη επαφή με την μπάλα πέτυχε το τελικό 5-3.
Ο Δ. Γαρδίκης έπαιξε με τους: ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟ, Ι. ΚΟΥΤΡΑ (57’ Ι. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ) (115’ Λ. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟ), ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ (75’ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ), ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ, Α. ΚΟΥΤΡΑ, ΥΦΑΝΤΗ, ΜΠΑΚΑ, ΘΕΟΧΑΡΗ, ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, ΠΑΝΟΒΑΣΙΛΗ, ΣΤ. ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟ και ο Λ. Μπαρτσώτας με τους: Ε. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟ, Δ. ΚΑΪΜΑΡΑ (60’ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟ), Ν. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ, Κ. ΚΑΤΣΙΚΩΣΤΑ, ΠΑΤΑΚΑ, ΞΕΠΛΑΤΗ, ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΗ, ΚΑΤΣΙΚΩΣΤΑ ΕΜ., ΚΟΤΟΝΙΑ, Η. ΛΥΤΡΑ, Ν. ΛΥΤΡΑ.